Hakkımızda

Hakkımızda

Bizi Tanıyın

Son yıllarda; doğalgaz, içme suyu , proses suyu ve akışkanları, yangın hatları, yağmur suyu, atık sular, deniz deşarj hatları gibi tesisatlarda yoğunlukla kullanılan HDPE borular yerli firmalarımızca kaliteli olarak üretilmektedir.

HDPE (High-Density Polyethylene) boruların üretim ve kullanımları Avrupa’da petrokimya sektöründeki geliştirmelerle birlikte artmıştır. HDPE borular istenilen çap ve basınç standardında kolayca üretilebilmeleri, kullanıcının istediği amaca uygun ekonomik seçenekler sunması nedeniyle Türkiye’de de ilgiyle karşılanmıştır. Avrupa’da kullanılan HDPE borulardan yıllar içinde olumlu sonuçlar alınması Türkiye’de de bu malzemenin benimsenip kullanılmasını sağlamıştır.

Sektördeki bu gelişmeleri gören Pilsan Plastik İştirakçileriHDPE borularla adı geçen tesis ve tesisatların yapılması işlerine 1996 yılında ilk başlayanlardandır. Günümüze kadar geçen zaman içinde teknik personelimiz ve diğer çalışanlarımız, her biri koordineli çalışmayla, zamanında bitirilen taahhütlerle bu konuda değerli bir bilgi birikimine sahip olmuştur. PİLSAN İNŞAAT bugünkü konumunu Mayıs 2006 da almış ve sektöründe bu isimle yer bulmuştur.

PİLSAN İNŞAAT olarak yüklendiğimiz müteahhitlik işlerindeki tesisatları, amaca uygun kaynak teknolojileri kullanarak, kalitesi dünyaca tanınan GEORGE FISCHER ve PLASSON markalı fitinglerle ve HDPE 100 konfeksiyon fitingler üreterek yapmaktayız.

0+

Projeler

0+

Referanslar